Apartamento No Centro De Londrina
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Sportactiviteiten Fietsen |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Apartamento No Centro De Londrina hotel ligt in de nabijheid van Boeddhistische tempel van Hompoji, gelegen 4 km verder.
Het hotel is gelegen op 16-minuten loopafstand tot de Kathedraal van Londrina. Tot de nabijgelegen sportattracties behoort stadion Jacy Scaff, op afstand van 3 km van dit hotel. Praça Tomi Nakagawa is ook binnen 19 minuten loopafstand gelegen. Apartamento No Centro is op 5 km van de luchthaven Londrina en op een klein stukje lopen van de Londrina Jataizinho bushalte.
De allergievrije kamers zijn voorzien van moderne voorzieningen zoals een flatscreen TV met satellietzenders, evenals koffie- en theevoorzieningen. De meeste kamers in het pand in Londrina beschikken over een apart toilet en een douche. Gasten kunnen profiteren van uitzichten van de stad.
U kunt van Japanse keuken genieten in Mestre Fish binnen handbereik, namelijk op 250 meter hier vandaan.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praca 7 de Setembro892 km
- Reserva Indigena do Apucaraninha777 km
- Praca Marechal Floriano Peixoto780 km
- Science and Technology Londrina Museum778 km
- Igreja Adventista do Setimo Dia Central de Londrina521 km
- Historisch museum van Londrina980 km
- Caritas Arquidiocesana de Londrina792 km
- Luchthavens
- Luchthaven Londrina7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Allergievrije kamers
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Live-entertainment
- Fietsen
Diensten
- Voorzieningen voor huisdieren
- Tours/Ticketservice
- Happy hour
Kamervoorzieningen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento No Centro De Londrina hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Apartamento No Centro De Londrina hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Londrina van Apartamento No Centro De Londrina hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Londrina en Apartamento No Centro De Londrina hotel. - 🚗
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento No Centro De Londrina hotel?
Apartamento No Centro De Londrina hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Apartamento No Centro De Londrina hotel uitchecken?
Klanten van Apartamento No Centro De Londrina hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Londrina?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Londrina is $35. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit hotel in Londrina?
Gasten van dit hotel in Londrina kunnen zowel met Visa, Maestro en Discover, als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Vind ik een werkplek in mijn kamer in Apartamento No Centro De Londrina hotel?
Ja, in sommige kamers is een werktafel beschikbaar in Apartamento No Centro De Londrina hotel.